• Talep ve Satınalma Yönetimi (Bulut) Yıllık Kullanım-10 kullanıcı

Talep yönetimi ile, departmanlarınız hem işletme içi depolarınızdaki mevcut malzemelerin talebini yapabilir, hem de mevcut olmayan malzemelerin satın alınması için ilgili departmana talepte bulunabilir. Tüm talepleri izler ve onayınızla satın alma sürecini başlatabilirsiniz. Satınalma yönetimi ile onaylı talepler, ilgili birim kullanıcısı tarafından izlenir, ihtiyaç halinde talepler kolaylıkla birleştirilir ve satın alma süreci başlatılır. Tüm süreç kayıt altına alınarak yönetilir. Böylece fiyat araştırmaları, teklifler, faturalar, tüm satın alma bilgileri detaylı olarak izlenir. Geriye dönük kim neyi ne kadar talep etti, ne kadar alım yapıldı, nereden alındı, kaça alındı gibi tüm soruların cevabını sistemde bulabilirsiniz.

Uygulamalarımız kullanıcı sayısı, bulut kurulum, server kurulum ve open source (kaynak kodlu) seçenekleri ile işletmenize uygun farklı alternatiflerde sunulmaktadır. Tüm uygulama seçeneklerimiz ve fiyatlarını fiyat-listesi 'nden inceleyebilirsiniz.  

Detaylı bilgi ve sunum talepleriniz için;

destek@elementbilgisayar.com.tr 

https://elementbilgisayar.com.tr/ 

0 (224) 280 85 55
0 (532) 330 70 75


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Talep ve Satınalma Yönetimi (Bulut) Yıllık Kullanım-10 kullanıcı

  • $990,00


Benzer Ürünler

Bütçe Yönetimi (Bulut) Yıllık Kullanım-5 kullanıcı

Bütçe Yönetimi (Bulut) Yıllık Kullanım-5 kullanıcı

Bütçe Yönetimi ile, gelir ve gider bütçenizi oluşturur, departman, proje, malzeme bazında harcama li..

$990,00

Etiketler: Talep, Satınalma, satın alma, talep yönetimi, satınalma yönetimi, talep ve satınalma, talep ve satınalma yönetimi, talep yazılımı, satınalma yazılımı, satın alma yazılımı, talep ve satınalma yazılımı, talep ve satınalma yazılımları